WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
KALİTELİ, GÜVENLİ, EKONOMİK
Evden eve nakliyat titizlik, eğitimli eleman kadrosu, geniş kapsamlı paketleme materyalleri, hijyen ve güven gerektirir. Evden Eve Taşımacılık olarak mutluyuz çünkü güveninizi kazanıyoruz. Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda , hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz.
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

İstanbul Merkez olmak üzere 2004 yılından bu yana aralıksız olarak ev eşyası, büro, askılı tekstil, mobilya, elektronik eşya gibi değerli eşya nakli yapmaktayız. Yılların tecrübesiyle deneyimli, uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bütün eşyalarınızı A’ dan Z’ ye sarıp, özel kolilerle ambalajlıyoruz. Eşyalarınızı güvenilir bir şekilde evinize taşıyıp monte ediyoruz. Firmamızın prensibi en güvenilir hizmeti kaliteli ve başarılı bir şekilde yerine getirmektir. Firmamıza Ordu ofislerimize uğrayıp gerekli bilgileri alabilirsiniz ve gerekli planlamalar yapılarak profesyonel taşınma hizmetini yerine getirelim.

Firmamız, müşterilerine özellikle evden eve taşımacılık konusunda en iyi hizmeti vermeyi ilke olarak benimsemiştir. Sektör içinde edindiğimiz tecrübe müşterilerimize en iyi şekilde yansıtılmaktır. Amacımız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üstlendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, bu günlere gelmiş ve yine aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir. Şu an da firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği işe uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir.

Firmamız, siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model araç filosu ile 24 saat dilediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.

Misyonumuz; Profesyonel bir hizmet anlayışıyla, müşterilerimizin tüm taleplerine süratli ve eksiksiz bir şekilde cevap vermektir.

Bizi başarılı ve güvenilir kılan çalışma anlayışımızın temelinde, tüm müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza uzun vadeli, tatminkar imkanlar sunmamızdır.

Vizyonumuz; Nakliye hizmetini en ekonomik ve kaliteli biçimde sunmaktır.

HİZMET ALANLARIMIZ

Taşımacılık sektöründe müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek bakımından 25 ayrı iş kolu içerisinde çalışma faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.  Nakliyat Firması olarak  olarak nakliye sektöründeki ihtiyaçları önceden tespitini sağlayıp müşterilerimizin her zaman kusursuz hizmet almasına yönelik çalışmalar almasını sağlamaktayız. Aşağıda belirtilen hizmetler hakkında müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat: Şehir içi, şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Sigortalı, marangozlu, ambalajlı taşımacılık çözümleri almak için firmamızı günün her saati arayabilirsiniz.

Eşya Depolama: Depolama hizmetlerinde müşterilerimize profesyonel akıllı oda tipi depolarımızda sigortalı, güvenlikli, kamera kayıtlı bir ortamda eşyalarınızı en iyi şekilde muhafaza ediyoruz. En hesaplı ev, ofis eşya depolama hizmetlerinde firmamızı tercih etmeden karar vermeyin.

Asansörlü Nakliyat: Eşyalarınızı hızlı ve güvenli olarak taşınmasını asansörlü evden eve nakliyat hizmeti ile sağlayabilirsiniz. Taşınma bakımından hızlı ve hassas seçenek sağlayan asansörlü nakliyat hizmetiyle eşyalarınız 20 kattan asansöre yüklenebilir ve araca tahliye edilebilir. Şimdiye kadar taşınma hizmetlerinde en çok tercih edilen sistem özelliğini taşımaktadır.

Ofis Büro Nakliyat: Ofis, büro, işyeri olarak tabir edilen ortamların nakliyesinde her işlemin titizlik ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Ofis içinde bir elektronik eşyanın zarar görmesi veya dosyanızın, evraklarınızın yerinin karışması sizi iş kaybına uğratabilir. Hiyerarşik yapıyı bozmadan ve hiçbir aksesuar zarar görmeden deneyimli elemanlarımız ve son model kapalı çelik kasa taşıma araçlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Parça Eşya Taşımacılık: Son model araçlarımız ile parça ev, ofis eşyası taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Aylık ve haftalık olarak organize etmiş olduğumuz taşıma seferleriyle ekonomik bütçelerle taşınma planınızı hazırlayabilirsiniz. Uygun bir ücret karşılığında Ankara başta olmak zere şehir içi, şehir dışı her bölgeye parça eşya gönderimi sağlamaktayız.

Kurum Taşımacılığı: Kamu ve kurumsal alanların taşımacılığında küçük büyük her işletmenin doğru ekipman sistemleri kullanarak profesyonel elemanlarımızla taşımacılığını yapmaktayız. Kurum taşımacılığı öncesinde ücretsiz ekspertiz talebinde bulunarak gerekli etüt çalışması yapılacaktır.

Şehiriçi Nakliyat: Ankara il, ilçe ve semtlerinde en hesaplı nakliyat fiyat teklifi almadan karar vermeyin. Müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda hareket eden  Nakliyat yeni model araçları ve alanında tecrübeli personel kadrosu ile hizmet vermektedir.

Şehirler Arası Nakliyat: Hizmeti veren lojistik firmamız evden eve, ofis eşyaları, depolarda bulunan tüm eşyaları ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve kapalı çelik kasa taşımacılık araçlarımız ile tüm Türkiye geneline transferini sağlamaktayız.

Ambalajlama – Paketleme: Nakliye işlemlerinde en önemli unsurdur aslında. Taşınması gereken tüm eşyaların en iyi malzemelerle paketlemesi oluşması mümkün olan hasarlara karşı koruyacaktır. Mobilyaların, kırılacak eşyaların yani tehlike arz eden tüm eşyaların uygun malzemelerle paketlemesi gerekmektedir.

Piyano Taşımacılığı: Teknolojik ekipmanların kullanımı doğrultusunda yapılmalıdır. Nakliyat askılı sistemler kullanarak tecrübeli personel kadrosu makaslı palet veya vinç ekipmanlarıyla taşımacılığını yapmaktadır. Taşıma öncesi tüm emniyet ve paketleme işlemleri sağlandıktan sonra taşınma işlemine başlanır.

Para Kasası Taşımacılığı: Kasalar pahalı ve maliyetli eşyalar olduğundan dolayı taşınma işlemi sırasında oldukça özen gösterilmesi gereken bir işlemdir. Taşınma öncesinde iyi düzeyde ambalajlanması ve doğru taşıma ekipmanların kullanımı ile hasarsız olarak nakliye işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.

Antika Eşya Taşımacılığı: Antika eserlerin taşıma öncesinde ve taşınma sonrasında dikkatli olarak hareket edilmesi gereken bir hizmet türüdür. Birçok hatırayı yansıtan bu kıymetli eserlere son derece hassas yaklaşılmalıdır.  Nakliyat olarak normal eşyalara göstermiş olduğumuz özeni antika eşyalara da göstermekteyiz. Antika eşya taşımacılığında bizi tercih etmeden karar vermeyin.

Banka Eşya Taşımacılığı: Kurumsal nakliye hizmetlerinde banka şube taşımacılığında güven ve özveriyle müşterilerimize özel ekipman sistemlerimizi kullanarak şehir içi, şehirlerarası taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Banka eşyası taşımacılık çözümleri için bizi arayınız.

Üniversite Eşya Taşımacılığı: Üniversite, okul, kolej, lise gibi eğitim kuruluşlarının ekspertiz tespitleri sağlandıktan sonra gerekli iş planı hazırlanır ve sonra taşıma programı hazırlanır. Eğitim kurumlarında bulunan labaratuarlar, bilgisayarlar, kütüphaneler, elektronik eşyalar, güç kaynağı vb. eşyalar önce paketlenir ve sonra özel taşıma ekipmanları kullanılarak araçlarımızda taşınır.

Mağaza Eşya Taşımacılığı: Askılı mağaza eşya tekstil nakliyesi özen ve hassasiyet gerektiren bir hizmet alanıdır. Firmamız bünyesinde kullanmış olduğumuz koliler, elbise dolapları, ambalajlama ve paketleme malzemeleri ile tekstil eşyalarınızı iyi düzeyde paketleyerek mağaza nakliyesi hizmeti vermekteyiz.

Otel Eşya Taşımacılığı: Konaklama tesisleri içerisinde bulunan ve yaz aylarında oldukça rağbet gören otellerde ki her türlü küçük büyük eşya fark etmeksizin taşımacılığını sağlamaktayız.

Fuar Stand Taşımacılığı: Dünya markalarının tanıtıldığı reklam mecraları içerisinde bulunan fuar stand alanlarının taşımacılığını yapmaktayız. Fuar dönemlerinde kurulan stand alanlarının isterseniz taşımacılığını eğer isterseniz de depolama hizmeti alarak istediğiniz zaman ekipmanlarınızı taşıtabilir, depolayabilir ve kullanabilirsiniz.

Fabrika Eşya Taşımacılığı: Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerden yararlanarak profesyonel fabrika taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Fabrika içerisinde bulunan makineler ambalajlanır ve ağır ekipman taşıyıcı makineler olan forklift cihazlarıyla taşınır. Ofisler içinde bulunan mobilyaların ambalajı, elektronik eşyaların yine aynı şekilde ambalajı yapılır ve araçlarımıza yüklenir.

Tekstil Eşya Taşımacılığı: Tekstil ürünleri sizlerde bilirsiniz ki hassas malzemeler olarak üretildiği için taşınmacılığı sırasında dikkatli olmak gerekir. Tekstil ürünleri taşımacılığı öncesinde taşınacak ürünlerinizi inceliyor ve gerekli etüt çalışması yapıldıktan sonra uygun ambalajlama malzemeleriyle paketlendikten sonra askılı ekipmanlar ile araçlarımızda taşımacılığını sağlamaktayız.

Hastane Eşya Taşımacılığı: Hastane içinde bulunan her türlü tıbbi cihazların, yatakların ve gördüğünüz tüm eşyaların deneyimli personel kadromuz ve son model taşımacılık araçlarımızla nakliye işlemlerini sağlıyoruz.

Arşiv Eşya Taşımacılığı: Çoğunlukla noterlerde, devlet arşivlerinde, bankalarda, konsolosluklarda, hastanelerde, istatistik firmalarında ve özel işletmelerin arşivleri önemli yer tutmaktadır. Bu önemli dosyaların taşınması sırasında numaralarıyla, zarar görmeden, hiçbir dosyanın yeri karışmadan taşınması gerekmektedir.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat: Her taşımacılık hizmetimizde sigorta kapsamı dahilinde evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Dershane Taşımacılığı: Okul ve dershane gibi eğitim ortamlarının taşımacılığında bir çok ayrıntıya dikkat ederek taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Özel paketleme ürünlerimiz ve eğitimli personel kadromuz ile hiçbir eşyanıza zarar vermeden nakliyesini yapmaktayız.

Depo Taşımacılığı: Birçok kurumsal şirket ile entegre çalışan Nakliyat bir çok depo firmasının nakliye işlerini üstlenmiş ve profesyonel olarak taşımacılık işlemlerini tamamlamış nakliyat şirketidir. Depo nakliyat hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.